Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

Metoda kotoučového stroje je v současnosti tím nejmodernějším při čištění koberců

Metoda kotoučového stroje je v současnosti tím nejmodernějším při čištění koberců

Říj 5, 2017

Pokud se vám na koberci objevila nějaká skvrna, nepropadejte panice a raději zavolejte odborníky z úklidové firmy Praha 10 Koberce, čištění, ti vše vyřeší za vás a vy si klidně můžete s úlevou hodit nohy na stůl, zatímco místo vás bude pracovat někdo jiný.

Naše společnost se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti uklízení. Jmenovitě například čistíme strojovým způsobem koberce i podlahy všeho druhu (od marmolea, přes dlažbu až po kameninovou podlahu), umýváme okna a výlohy (včetně odstranění polepů) a samostatnou částí naší činnosti je náš program bojující proti graffiti.jak vyčistit koberec

 

Jedná se o kompletní servis, tedy od počátku odstranění graffiti včetně ochranného programu, což se zakládá zejména na vlastním inovativním preventivním nátěru. Pokud bychom se ale vrátili k naší činnosti týkající se čištění koberců, náš kotoučový stroj je multifunkční. Je schopný dokonale vyčistit zašlý koberec, kde barva je už nevýrazná, což bývá klasická známka letitého užívání, kterému se prostě vyhnout nedá, do koberce se totiž zašlapávají všechny nečistoty a prach, navíc vlákno u takového koberce většinou už nestojí a příliš tomu nepomůže ani vyluxování. S tím vším si poradí právě náš kotoučový stroj.

 

Koberce Brno, čištění

Druhou a velmi podstatnou funkcí kotoučového stroje je…

 

Druhou a velmi podstatnou funkcí kotoučového stroje je, že dokáže svou silou a v kombinaci s vhodnými značkovými chemickými prostředky odstranit z kobercového vlákna skvrny všeho druhu. Nebojte se proto na nás obrátit, ať už se vám s vaším kobercem stala jakákoliv neplecha. Řešili jsme například také zašlapané těsto na vánoční cukroví v koberci obývacího pokoje, ale několik měsíců před Vánoci. Zákaznice chtěla předejít shonu a stresu, které občas hospodyňky v souvislosti s vánočními svátky mají, a napekla několik měsíců dopředu. Jenže se jí do toho motal manžel a veškeré popadané těsto. A další suroviny z kuchyně nechtěně odnesl na ponožkách do obývacího pokoje, kde se to do koberce zapracovalo. Náš kotoučový stroj si s tím však hravě poradil. Že se jedná o kotoučový stroj a ne o žádný jiný, je velmi podstatné.  Protože některé firmy používají bohužel stále zastaralou extrakční metodu čištění koberců.hloubkové čištění

 

Snažíme se proto zákazníky před touto neúčinnou a bohužel v mnohých případech i koberec poškozující metodou varovat. Jedná se také o strojové čištění, čímž ale veškerá podobnost obou metod končí. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení. A rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. S čímž velmi nesouhlasíme a vyplývá to z naší hluboce zakořeněné firemní filozofie. Která říká především to, že chceme našim klientům poskytovat vždy jen dokonalý výsledek. Metoda kotoučového stroje je naopak tou nejmodernější v jednadvacátém století. Jedná se o účinnou ale přesto šetrnou metodu.

 

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *