Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

Potřebovala jsem odstranit reklamu z výlohy a pomohl mi „Odstranění polepů Brno“

Potřebovala jsem odstranit reklamu z výlohy a pomohl mi „Odstranění polepů Brno“

Říj 16, 2017

V našem městě už dlouho chyběl obchod tohoto typu a já cítila, že je to díra na trhnu, která se musí zaplnit. Nikdo se k tomu, ale neměl a tak ve mně víc a víc hlodalo přesvědčení, že bych se do toho měla pustit já. Vždycky jsem chtěla podnikat a teď je asi ten správný čas. Jsem po škole a měla bych si hledat práci. Tak proč nezaměstnat sama sebe. Manžel má docela solidní příjem a tak nás snad v případě potřeby uživí oba. Ale snad to nebude nutné – Brno okna, mytí.

hloubkové čištění koberců

Takhle jsem přemýšlela dlouho a když jsem to měla v hlavě už opravdu srovnané přišla jsem mu to navrhnout. Řekla jsem mu, že bych si chtěla otevřít bezobalový obchod. Nemusela jsem ho ani dlouho přesvědčovat nebo mu ukazovat statistiky, co jsem našla, protože mě okamžitě podpořil. Řekl ať do toho rozhodně jdu, že takový obchod je teď v každém větším městě, ale nám chybí a že o to bude určitě čím dál tím větší zájem. Měla jsem obrovskou radost. Začalo tedy pátrání po vhodných prostorách. Nejlépe něco v centru města, ale ne zas úplně na náměstí, aby tam nebyl příliš vysoký nájem. Po nějaké době jsem našla místečko přesně podle svých představ, ne úplně malý, s velkým skladem a nedaleko hlavního náměstí, za přijatelnou cenu.

 

 

Dříve tam býval obchod s potravinami…

hloubkové čištění koberců

Dříve tam býval obchod s potravinami, takže prostory byly dobře přizpůsobeny a navíc byli i v dobrém stavu. Nedalo tedy moc práce to dát do pořádku. Co ale bylo potřeba, bylo odstranit reklamy z výloh. Byla tam totiž nalepená taková ta poloprůhlená děrovaná folie a já chtěla, aby na oknech nic nebylo, aby do obchodu šlo světlo. Na tuto práci jsem si zavolala Brno okna, mytí, jde o firmu s více než 20 letou tradicí, která realizuje profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek. Svým zákazníkům poskytuje mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Jejich zaměstnanci mají zkušenosti nejen s okny běžně znečištěnými, ale dokáží vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů. Nebyl pro ně problém sklo vyčistit a zbavit reklamy.hloubkové čištění potahů

 

Už při prvních okamžicích práce zaměstnanců A SERVISU bylo vidět, že se jedná o tým složený z proškolených profesionálů, kteří perfektně zvládají svoji práci. Na odstranění reklamy z mojí výlohy použili korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Ty prý právě díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu. Ale důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot a zbytků lepidla. Ani jsem netušila, že kromě toho, že mi sundají reklamu výlohu i umyjí, ale prý to dělají vždycky. Pouhé sundání reklamy pro ně není hotová práce. Tak tedy, na řadu přišlo mytí leštění skel. Okno důkladně umyli čistým rozmývákem a následně ho nechali před leštěním proschnout. Poté co, bylo okno suché ho vyleštili pouze bavlněnou plenou. Trochu jsem se divila, že zaměstnanci A SERVISU nepoužili žádná leštidla. Ale prý právě to zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. A leskla se opravdu dlouho, to je pravda.

 

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *