Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

„Strojové čištění Praha“ vám z koberce odstraní špínu, skvrny i pachy

„Strojové čištění Praha“ vám z koberce odstraní špínu, skvrny i pachy

Říj 11, 2017

Jsme úklidová firma, která má sice široké pole působnosti, na tomto místě bychom Vám ale chtěli představit naši práci v oblasti čištění, péče a údržby koberců.

Jmenujeme se Praha 10 Koberce, čištění a v oblasti úklidu nabízíme zákazníkům své služby už více než dvě desetiletí. Snažíme se reagovat na potřeby zákazníků, proto se stále zlepšujeme a vyvíjíme naše technologie a postupy. U čištění koberců je samozřejmostí, abychom vám koberec zanechali v dokonalé čistotě a navíc nepoškozený.kotoučové čištění

 

Teď si určitě klepete na čelo a říkáte si, že to je přece samozřejmostí. Abychom byli upřímní, pro nás to samozřejmostí je, je to naší prioritou. Musíme vás však varovat před extrakční metodou, ta je oproti té, co používáme my – metoda kotoučového stroje – již zastaralá a dost neúčinná. Nejenomže koberec nevyčistí důkladně, ale navíc jej zanechá v neforemném tvaru. Přesto ji některé úklidové firmy stále nabízí a lákají zákazníky zřejmě na nižší cenu, která však v takovém případě není příliš ušetřením pro zákazníka, pokud on zaplatí za vyčištění koberce a ten ve výsledku čistý není a ještě se nachází v nevábném tvaru.

 

My si myslíme, že nelze ustrnout v bodě, ale je třeba se stále vyvíjet a postupovat dopředu a to v jakékoliv oblasti. U nás to platí například v zájmu o vědu a že musíme obměňovat strojový park tak, aby byl stále nejmodernější možný a třeba také v rozvoji zaměstnanců, kteří se o danou problematiku zajímají a neustále se vzdělávají.

 

 

Čištění koberců kotoučovým strojem…

nejlevnější čištění koberců

Čištění koberců kotoučovým strojem je naopak zcela šetrné se zárukou nepoškození jediného vlasu koberce. To mu však neubírá na jeho účinnosti. Naopak. Technologie kotoučového stroje je v současnosti nejmodernější v oblasti strojového čištění koberců.  Funguje na principu využití silného a přitom velmi šetrného kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku. I zde máme vysoké nároky na kvalitu používaných přípravků. Dokoberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a veškerým tlakem z chodidel do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je velmi účinná, protože se tato kosmetika precizně vpraví až do samé struktury koberce. A kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.jak vyčistit koberec

 

Takže výsledkem není jen koberec na pohled vyčištěný, ale je opravdu vydezinfikovaný a tedy v hygienické kvalitě. Abychom se ještě vrátili k používaným přípravkům, tak ty volíme parfémované, abyste pak po vyčištění měli také byt/kancelář/chalupu krásně provoněný. Velmi zjednodušeně řečeno si to může připodobnit k funkci aviváže při praní prádla. Zavolala si nás například klientka, která měla po party s přáteli zapáchající koberec od rozlitého vína. Na koberci bílé víno sice žádnou extra viditelnou skvrnu neudělalo, ale zápachu se nemohla zbavit. Proto jsme jí koberec generálně vyčistili. Takže kromě zbavení se zápachu ho měla perfektně vyčištěný, takže se celý prozářil a načechral.

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *