Lis 26, 2020
Už 10. prosince proběhne na Mall TV tradiční předvánoční aukce deseti designových lahví Pilsner Urquell. Skleněné unikáty letos navrhl přední český designér Michal Froněk ze studia Olgoj Chorchoj. Inspirací mu byla vzájemná spolupráce a solidarita, hodnoty, které stály u zrodu plzeňského ležáku před 178 lety a jsou aktuální i v letošním roce. Výtěžek dražby putuje na konto Centra Paraple, které pomáhá lidem s poškozenou míchou a jejich rodinám s návratem do běžného života.