Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

„Čištění sedaček, koberců Ostrava“ se postará o veškeré problémy, které se svým kobercem máte

„Čištění sedaček, koberců Ostrava“ se postará o veškeré problémy, které se svým kobercem máte

Říj 5, 2017

Jako úklidová firma vždy vyhovíme všem zákazníkům, kteří se na nás obrátí. Řešíme velké „katastrofy“ v podobě rozsáhlých poničení koberců, také se zabýváme obnovou zašlých a léty používaných koberců, ale rádi vám vyčistíme opravdu cokoliv.

Obrátila se na nás paní, která objevila na béžovém koberci v obývacím pokoji menší skvrnu, ale říkala, že jí prostě nedala spát. A my to naprosto chápeme, protože podle nás se člověk může doma cítit příjemně jen, pokud žije v čistotě.Brno koberce, čištění

 

A taková očividná skvrnka, třebaže je malá, je na dívání se a nějaké příjemné posezení v obývacím pokoji jako pěst na oko. Paní se nám ozvala s tím, že dostala kontakt na nás od své sestry. Toho si naše společnost velmi váží, pokud jsou zákazníci s našimi službami natolik spokojení, že nás doporučí svým blízkým a známým. Tato klientka projevila nejistotu, že je jí hloupé nás obtěžovat. Pokud nemá s kobercem žádný větší problém, ale pouze tuto jednu skvrnu. My jsme ji přesvědčili, že to tak vůbec není. Rádi pomůžeme všem, ať už mají problém nebo trápení s kobercem jakýkoliv. A pokud si nás někdo zavolá z důvodu odstranění nějaké skvrny, tak je po našem odchodu vždy velmi mile překvapen tím, jak se koberec naším zásahem oživil. Že je celý nadýchaný, prozářený a voňavý. Naše úklidová firma – Ostrava Koberce, čištění – se snaží klientům vyhovět s jejich přáním v co nejkratším termínu.

 

Když ke zmíněné klientce naši pracovníci přijeli…

strojové čištění koberců

Když ke zmíněné klientce naši pracovníci přijeli, hned se dali do čištění, provedli strojové čištění koberce. Naše firma používá konkrétně metodu čištění kotoučovým strojem, která je v současné době tou nejmodernější a nejúčinnější. Některé úklidové firmy

kvalitní čištění koberců

však stále používají zastaralou a ne příliš účinnou extrakční metodu. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce.  Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. A navíc používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Protože zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování. A proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar koberce.

 

Domníváme se, že tato metoda u některých firem stále přežívá z toho důvodu, že lákají zákazníky na nízké ceny. Ty jsou však stejně vyhozenými penězi v případě, že po tomto zásahu zůstává koberec nevyčištěný. My naopak používáme velmi šetrnou, ale nejúčinnější metodu čištění kotoučovým strojem. Která pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi kvalitní kosmetiku do vláken koberce tak dlouho. Dokud se neodstraní veškeré stopy po skvrnách včetně zašlé špíny. Tato metoda je účinná zejména proto, že se zmíněná kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. A je schopná pracovat v hloubce vláken, kromě všech nečistot navíc bezpečně zlikviduje. I jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *