Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

 „Odstraňování Ústí nad Labem“ z fasády dostane graffiti i jakoukoliv nechtěnou sprejovou výmalbu

 „Odstraňování Ústí nad Labem“ z fasády dostane graffiti i jakoukoliv nechtěnou sprejovou výmalbu

Zář 5, 2017

Naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se kromě klasických úkonů, jako je čištění podlah a koberců, mytí oken nebo třeba odstraňování plísní, zabývá také servisem odstranění graffiti.

A SERVIS poskytuje služby odstranění graffiti, čištění graffiti, ochranu proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, ochranu a účinnou obranu proti sprejerům a pouličnímu umění, v systému budovy bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí, kvalitní antigraffiti ochranu a rychlé a včasné odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, jakmile se objeví. Dále se pak Graffiti odstranění zabývá také stržením a odstraněním plakátů a nedovoleného výlepu. – Graffiti odstranění

 

 

Čištění a ochrana povrchu před graffiti

Naše služby, které vynikají zejména svou účinností a komplexností, vyvolaly mezi zákazníky takový věhlas, že už před časem přesáhly naše hranice a jsou nabízeny také na Slovensku, v Německu a také v Rakousku. Naše společnost však zdůrazňuje a propaguje myšlenku, aby se zákazníci proti vandalům bránili prevencí. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem (což je speciální úkon A SERVISU) je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60–90 procent. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny. Které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

 

 

V podstatě se postupuje…

 

Jak na odstraňování graffitiČím se zbavit graffitiV podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je zmíněná antigraffiti ochrana, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Ne vždy si nás však zákazníci volají kvůli odstranění nechtěného graffiti. Často se jedná o případy, kdy mají na fasádě, garáži a podobně sprejovou výmalbu, které se chtějí zbavit nebo ji jen přeměnit na jinou.

 

 

Přestože se naše společnost specializuje na boj proti vandalům, neváhejte se na nás obrátit v jakémkoliv případě. Náš personál se skládá ze samých odborníků, kteří si s takovým problémem hravě poradí. Případem může být naše klientka, která zdědila restauraci a předělala ji na čistě italskou. Chtěla na tuto změnu upozornit návštěvníky. Proto se pokusila na fasádu nasprejovat kousek pizzy se salámem. Pokrm to však ani zdaleka nepřipomínalo. Proto se majitelka rozhodla, že nechá fasádu radši čistou a na nový podnik upozorní jinak, například pomocí sociálních sítí. Zavolala nás a naši odborníci ji nepovedený obrázek výše popsanou metodou odstranili. Vše se pak doladilo přetřením světlou fasádní barvou a po „mazanici“ nezůstalo ani stopy.

 

 

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *