Upratovacia služba, Bratislava, Slovensko

Použitím špatného saponátu jsme si úplně zamazali okna, „Výškové práce Praha 1“ to po nás spravily

Použitím špatného saponátu jsme si úplně zamazali okna, „Výškové práce Praha 1“ to po nás spravily

Srp 21, 2017

Nesnáším uklízení, a to mám naneštěstí společné i s manželem. Protože se pak doma přeme, kdo co udělá a hlavně kdy. Jsme mistři v odkládání, „co se dá udělat dnes, počká ale i do pozítří“ je naše krédo. Zas nechci, aby to vyznělo, jakože jsme špindírové, to rozhodně ne, ale spíš mám na mysli takové ty generálnější úklidy, kdy se musí vydělat štafle a setřít pavučiny ze stropu, sundat a vyprat záclony nebo umýt okna.

Prostě takové to, co dokud člověka vyloženě nějak nepraští do nosu, tak to odkládá stylem „to uklidíme o víkendu“, „to uklidíme až na svátky“, „radši až na Vánoce“ a tak podobně. Ale nádobí a špinavé prádlo samozřejmě uklízíme denně, to bychom se styděli o tom vůbec napsat.mytí oken ve výškách

 

Takže záclony jsem už sundala a hodila do pračky, manžela jsem poslala do obchodu, ať koupí nějaký saponát na mytí, že to sfoukneme rovnou najednou. Mezitím jsem smetákem ještě vymetla pavučiny, když už byly štafle vydělaný. Pak došel manžel a nesl nějaký podivný saponát, tak jsem se zeptala, co to koupil, a on že netušil, co z toho výběru má koupit, tak vzal ten nejlevnější. No moc dobře to s tím nešlo, ale nějak jsme okna umyli a pak si celí upocení sedli. Když se ale po obědě o okna opřelo slunko, tak jsem se úplně vyděsila. Okna byla tak neuvěřitelně zapatlaná, že to vypadalo tisíckrát hůř než před umytím. Zkoušeli jsme to napravit, ale ještě jsme to zhoršili.

 

 

mytí oken Praha ve výškách

mytí oken Praha 1

mytí oken ve výškách

výškové mytí oken

 

 

 

 

 

Tak jsme další den koupili jiný…

 

výškové mytí oken

Tak jsme další den koupili jiný, tentokrát docela drahý saponát a tím se vše jen šmudlalo dál. Jsem říkala, že to snad není možný, šla jsem se podávat na složení toho sajrajtu a zjistila, že to vůbec nebyl přípravek na okna, takže není divu, co to na skle vytvořilo za hrůzu. Tak manžel řekl, ať toho zbytečnýho namáhání radši necháme a pozveme si na to profesionály. Na internetu jsme večer hledali, kdo se tím zabývá a chtěli zvolit nějakou kombinaci kvalitně odvedené práce a nepředražené ceny.

 

profesionální mytí oken

Vyšla nám z toho úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 1, ještě jsme si ověřovali její kvality v recenzích, a i tam vynikala, všichni si ji chválili jednak z důvodu, jak pečlivě a dokonale odvedenou práci předvedli, ale také si lidé pochvalovali vstřícnou a rychlou komunikaci. Tak jsme se rozhodli to rovnou prubnout a brnkli tam. A recenze se nemýlili, na telefonu byla moc příjemná paní, která nám trpělivě popsala. Jak celý zásah probíhá a rovnou nám nabídla několik termínů tak, aby se nám to hodilo. Okna pak pracovníci umyli včetně rámů a parapetů. Zásah začal nejprve provedením čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci začali leštit na sucho čistou bavlněnou plenou. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb totiž nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup, tak je tím zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Leštidlo totiž později vystoupí a tvoří škaredé mapy.

468 ad

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *